SMS АЛЕ, АЖДАЈЕ И ЗМАЈЕВИ

Конкурс „Аждаје мог детињства“

На Великом наградном  конкурсу „СМС але, аждаје и змајеви“ могу учествовати  ученици гимназија и средњих стручних школа са територије Републике Србије. У форми СМС поруке, учесници Конкурса шаљу своја литерарна остварења (приче, песме, кратке говорне форме, итд.) у формату СМС поруке (до 140 карактера) на број  066 45 43 43.

Ауторство учесника доказује се искључиво на основу телефонског броја са кога је послата СМС порука. Број СМС порука које учесник може послати је неограничен. Према пропозицијама Конкурса, предвиђена је награда за најбоље литерарно остварење о којој ће одлучивати стручни жири.

Предвиђена награда за Велики наградни  конкурс „СМС але, аждаје и змајеви“ је ОВАЈ вредан мобилни телефон новије генерације.